Mieszkasz w dużym mieście i w pełni korzystasz z jego uroków? Praca na wysokich obrotach, aktywność fizyczna lub nauka na więcej niż jednym kierunku? Mamy ofertę, przygotowaną specjalnie dla ciebie. Catering dietetyczny Wrocław to rozwiązanie dla osób, które chcą żyć na 200% nie rezygnując ze zdrowego odżywiania. Jesteś na diecie i brakuje Ci czasu na przygotowywanie zbilansowanych, zdrowych posiłków? Zapraszamy do nas. Catering Wrocław to rozwiązanie idealne.

Catering dietetyczny Wrocław dla tych, którzy są na diecie i nie tylko

Wiemy, jak zróżnicowane są potrzeby żywieniowe, dlatego przygotowując menu naszego cateringu dbamy o potrzeby każdego klienta. Jeżeli jesteś na diecie eliminacyjnej, bezglutenowej, bezlaktozowej, sportowej, wegetariańskiej lub wegańskiej, oferujemy catering dietetyczny we Wrocławiu z dowozem pod wskazany adres. Układamy menu ze szczególna dbałością o Twoje potrzeby. Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu oraz wypróbowania usługi w atrakcyjnej cenie zestawów próbnych.

Dlaczego nasz catering dietetyczny Wrocław?

Dieta pudełkowa to propozycja dla zabieganych, dla których robienie zakupów spożywczych i gotowanie jest przykrym obowiązkiem. Jedzenie to przyjemność, której nie musisz psuć sobie poczuciem straty czasu. Przygotujemy za Ciebie wyjątkowe posiłki, które zachwycą wyglądem i smakiem. Starannie dobrane, najwyższej jakości składniki komponujemy w niebanalne dania, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających konsumentów. Dostarczamy catering Wrocław 7 dni w tygodniu. Oferujemy zestawy na każdy dzień, w wersji

  • pięć posiłków/dobę
  • trzy posiłki/dobę.

Co nas wyróżnia?

My tworzymy misję zdrowego żywienia, Ty korzystasz z naszego doświadczenia i zaangażowania. Czy do tej pory sądziłeś, że dieta pudełkowa jest pozbawiona finezji? Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy na kolejny tydzień. Dowieziemy Twoje posiłki w dowolnie wybrane miejsce. Catering dietetyczny we Wrocławiu to przede wszystkim:

  • barwne, apetyczne potrawy dla wsparcia Twojej diety,
  • ekologiczne opakowania, biodegradowalne w zaledwie 60 dni,
  • ekologiczne sztućce,
  • ogromny wybór,
  • atrakcyjne ceny.

Catering dietetyczny we Wrocławiu? Wypróbuj i ciesz się zdrowiem, energią i doskonałym samopoczuciem.