Nasz sklep internetowy zlewozmywak.pl istnieje ponad trzynaście lat. Głównie stawiamy na współprace z konkretnymi i doświadczonymi markami. Witryna handlowa firmy zawiera i promuje przede wszystkim produkty, które są wytwarzane na terenie Polski.

W poniższym artykule chcielibyśmy Państwu przybliżyć jeden z nich, a mianowicie zlewozmywak podwieszany. To jeden z najbardziej nowoczesnych rodzajów zlewozmywaków. Zlewozmywaki podwieszane wyróżnia to, że montuje się je od spodu blatu, stąd nazwa taka jak: podblatowe, podbudowane czy właśnie podwieszane.

Cechy charakterystyczne wspomnianych zlewozmywaków:

  • prosty, minimalistyczny design – ranty zlewu nie wystają ponad powierzchnię blatu kuchennego;
  • zajmowanie małej powierzchni – zlewozmywaki podwieszane nie zajmują większych przestrzeni, ponieważ zazwyczaj są małych rozmiarów i nie posiadają rantów po bokach. Jest to bardzo istotne, gdy nasz blat ma ograniczoną wielkość i mamy małą kuchnię;
  • możliwość łączenia komór – gdy jedna komora okaże się być niewystarczająca, to istnieje możliwość docięcia i zamontowania obok niej drugiej komory. W ten sposób otrzymamy zlewozmywak dwukomorowy bez większego problemu;
  • zbędność posiadania ociekacza – będąc właścicielem kuchni z blatem kompozytowym czy granitowym, można zrezygnować z posiadania ociekacza, gdyż funkcję tę z powodzeniem będzie spełniać powierzchnia blatu. Oryginalny sposób montażu zlewozmywaka powoduje, że woda sama będzie do niego spływała;
  • łatwość w utrzymaniu czystości – zlewozmywak podblatowy pozwala zachować większą czystość i poziom higieny. Można go łatwo przecierać, bo jest umiejscowiony pod blatem. Ciecz wokół zlewozmywaka może być z powrotem zgarniana do jego środka. Będzie to dla Państwa niezwykłe ułatwienie podczas sprzątania i mycia blatu.

Jako firma, która dba o swoją renomę i dla której opinia każdego klienta nie jest obojętna, jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty w sklepie internetowym Zlewozmywak.PL spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i nie zawiodą Państwa podczas ich użytkowania.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dokonania zakupów i cieszenia się wieloletnią eksploatacją i trwałością produktów.