Giełdy kryptowalut cieszą się coraz większą popularnością wśród entuzjastów kryptowalut. Jednym z bardziej popularnych portali jest Crypto.pl. Warto zapoznać się ze szczegółami na temat działalności tej giełdy. 

Co warto wiedzieć o Crypto.com?

Głównym celem, dla którego powstała platforma Crypto.com jest przyspieszenie procesu rezygnacji z pieniędzy na rzecz kryptowalut. Warto założyć konto na tej giełdzie kryptowalut ponieważ:

  • możliwe jest uzyskanie 90 dni handlu bez konieczności ponoszenia żadnych opłat transakcyjnych, 
  • można nabyć nowe kryptowaluty za jedyne 50% ich wartości, dzięki temu giełda znacznie wyróżnia się na rynku, 
  • giełda ma wyjątkową propozycję dla osób, które interesują się dochodem pasywnym – można rozpocząć staking tokenów za 20%,
  • giełda wyróżnia się dzięki bardzo przejrzystemu interfejsowi, który jest prosty i  jasny w obsłudze, co stanowi duży plus.

Zakładanie konta na giełdzie Crypto.com

Założenie własnego konta na Crypto.com jest bardzo proste, w przeciwieństwie do innych, podobnych portali. Wystarczy wejść w menu rejestracyjne i ustawić hasło, a następnie wypełnić krótki formularz z poszczególnymi danymi. Przy pierwszym kontakcie z serwerem należy podać takie dane jak: imię, nazwisko, data urodzenia oraz narodowość. 

Po przejściu pierwszego poziomu weryfikacji należy podać też numer telefonu, aby uzyskać dostęp do wielu funkcji giełdy. Warto zaznaczyć, że na tym etapie wpłaty są ograniczone do 5000 dziennie. Limit nie powinien sprawić kłopotów graczom.

Giełda Crypto.com oferuje także jedną z najniższych możliwych prowizji w branży. W niektórych przypadkach można je jeszcze bardziej obniżyć lub całkowicie się ich pozbyć. Nowi użytkownicy są także zwolnieni z prowizji przez całe trzy miesiące. 

Giełda Crypto.com obsługuje wszystkie, najważniejsze kryptowaluty pojawiające się na rynku. Portal wychodzi na przeciw potrzebom użytkowników i nieustannie się rozwija. Warto bliżej się przyjrzeć tej propozycji i już teraz rozpocząć przygodę z kryptowalutami – https://www.kryptoporadnik.pl/gielda-crypto-com-nowy-gigant-na-rynku/